HAYATIN GÜZELLİKLERİNİ VE KAZANCI DOYASIYA YAŞA!

Fortis-İstanbul-İnşaat-Projesi

İSTANBUL’UN YENİ GÖZDESİ: BASIN EKSPRES YOLU...

Basın Ekspres Yolu, İstanbul’un değeri hızla yükselen bölgelerinden biri. Bu nedenle son zamanlarda adı “Prestij Caddesi” olarak anılıyor. 50 kadar 5 yıldızlı otelin bu bölgede konumlanması da bunun en güzel göstergesi. Konut ve ofis projeleriyle yatırım alanına dönüşen Basın Ekspres Yolu, son zamanların en çok kazandıran bölgelerinden biri.

“YOL YAKINKEN” FORTIS İSTANBULLU OLUN!

Ulaşım konusunda seçim yapmak, alışveriş yapacağınız yeri o günkü ruh halinize göre seçmek için önünüzde sayısız alternatifiniz var. Dünyayla buluşmak mı istiyorsunuz? Atatürk Havaalanı size yürüme mesafesinde... İstanbul içinde bir yere mi gideceksiniz? Metro, Metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarının çok yakınındasınız.

İHTİYAÇLARINIZ İÇİN SADECE BİRKAÇ ADIM ATACAKSINIZ!..

Gündelik ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız “Cadde Dükkan”larla birlikte, modanın trendlerini yansıtan mağazalar ve kafeler de size keyifli bir çarşı atmosferi yaşatacak. Burada alışverişi özel bir zaman diliminde yaşanan bir olgu olarak değil, hayatınızın bir parçası olarak algılayacaksınız...

Fortis-İnşaat-Kat-PlanlarıFortis-İnşaat-Proje-Görselleri

Fortis-İstanbul-Tanıtım-


EV ALMAK BİR KERE, FORTIS İSTANBUL İKİ KERE KAZANDIRIR...

Konumuyla çok kıymetli bir bölgede yükselen Fortis İstanbul projesi, yatırım olarak değerli olduğu kadar, kira getirisiyle de size önemli avantajlar sağlıyor.

Bölgenin kısa ve uzun dönemli kiralamaya uygun lokasyonda yer alması, siz uzun süreli İstanbul dışına çıktığınızda da evinizin kiralanabileceği anlamına geliyor.

Fortis İstanbul demek, hem hayatın güzelliklerini, hem de kazancı doyasıya yaşamak demek!

fortis-logo

on-satis-formu