FORTİS İSTANBUL

Fortis-İnşaat-İstanbul-hakkımızdaYapı denetim sektörü ile iş dünyasına adım attığımız 2004 yılından bugüne; profesyonel yöneticilerimiz eşliğinde uzman kadromuzla özgün, dinamik ve yaratıcı projelerimiz ile siz değerli dostlarımızın hayatına dokunuyor, sizlere kusursuz hizmetler sunuyoruz.

Kurulduğu günden bugüne edindiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle yenilikçi projelere imza atan Fortis İstanbul Mühendislik İnşaat Sa. Ve Tic. Ltd. Şti.’in başarısının altında verimli iş gücü, ileri teknoloji, yeniliğe ve gelişime her zaman açık olması, kararlı ve zoru başarma hedeflerinde olması yatmaktadır. Hayata geçen her projenin başarısı dikkate alındığı zaman “Doğru Yerde, Doğru Zamanda, Doğru Proje” kavramının profesyonel iş anlayışıyla birleştiği gerçeği genel kabul gören bir anlayışa dönüşmüştür.

  • Kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimseyip, müşteri memnuniyetini herşeyin üstünde tutup, değişen ihtiyaçlara ve pazar koşullarına hızla uyum sağladık. Konut projelerimizi kusursuz ve zamanında tamamlayarak siz değerli müşterilerimize her zaman güven verdik.

Biz dinamik ve etkin bir ekip çalışmasıyla inşaat sektöründe güvenilir, çağdaş, teknolojileri kullanan, konusunda uzmanlaşmış, kalitesini sürekli yükselten, işverenin beklentilerini zamanında ve sorunsuz karşılayan bir firmayız.

fortis-logo

on-satis-formu